Тиждень початкових класів

2015-11-16

/Files/images/кафедра_бблтка.jpg

З 3 по 13 листопада 2015 року в школі проходив Тиждень початкових класів, шкільна бібліотека також підключилась до цього заходу і було проведено бібліотечні уроки для паралелі учнів 3-4 класів. На цих уроках діти дізнались про книги, які не потрібно читати від початку до кінця, це: словники, довідники, енциклопедії (довідкова література), нагадали як потрібно берегти книгу, показали найбільшу і найменшу книги, розповіли про бібліотеку. Було наголошено про важливість рідної мови в нашому житті. Звернули увагу на книжкову виставку «Екологія нашого дому»і розповіли про збереження природи. А також була проведена вікторина, де учні з захопленням відповідали на питання. А на закінчення зробили підсумок, як і чому важливо вчитись, щоб бути високорозвиненою людиною, яка повинна орієнтуватись в сучасному світі.

Хороша книга — це дарунок, заповіданий автором людському роду