• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

УВАГА! У шкільну бібліотеку надійшла література, яка була придбана за кошти благодійного фонду «Волинь-2014» під час відкриття Фотовиставки «День» - 2015, зокрема до акції «Подаруй бібліотеку «Дня» рідній школі»

2016-04-28

/Files/images/images2.jpg

1. Івшина Л. Мої університети / Лариса Івшина. – Київ : «Українська прес-група», 2006. – 204 с.
Книга «Мої університети» - збірник публікацій, що вийшли друком у газеті «День» (1999-2006 рр.) про поїздки і дискусії головного редактора «Дня» в студентських аудиторіях університетів країни. Це цікавий моніторинг настроїв і думок, запитань молоді, що відобразився під час читацьких конференцій за матеріалами видань.

2. Мейс Д. «Ваші мертві вибрали мене…» / Джеймс Мейс; за заг. ред. Лариси Івшиної. – Київ : «Українська прес-група», 2008. – 672 с.
Це перше в Україні видання основних праць відомого американського історика. Представлено практично увесь творчий доробок у газеті «День» і деякі статті з інших українських видань, які вже стали невідємним компонентом вітчизняної журналістики, політичної культури. Це аналітичний щоденник злетів і падінь, поразок і перемог молодої української держави. Наукова рецепція Голодомору Джеймса Мейса носить яскраво виражені ознаки пошуку суто політичних причин цього страхітливого явища. Лейтмотив книжки – конкретні питання політики, економіки, культури, своєрідна соціальна діагностика патологій суспільства і держави, пошук оптимальних рішень універсального непроминального значення.

/Files/images/novini/2016_rk/kvten/Volyn2014.jpg/Files/images/novini/2016_rk/kvten/den2015.jpg3. Україна Incognita / за заг. ред. Лариси Івшиної. – вид. 8-ме, стереотипне. – Київ : «Українська прес-група», 2015. – 400 с.
Історії життя яскравих особистостей – як всесвітньо визнаних, так і маловідомих, - чиї імена уславили Україну й нерозривно пов’язані з нею. Історія життя українського народу протягом віків, у ті епохи, коли він підносився до висот історичної творчості, і тоді, коли страждав під ярмом тотального деспотизму. Історія духовних звершень українців – будівничих нетлінних соборів, живописців, композиторів, воїнів, поетів… Історія тисячолітньої боротьби людей за свободу й гідне життя. Все це разом читач знайде у цьому збірнику статей про актуальні проблем стародавньої, середньовічної, нової та новітньої історії України, опублікованих газетою «День» у 1997-2002 рр.

4. Ukraine incognita. TOP 25 / under the general editorship of Larysa Ivshyna. – Kyiv :Ukrainian Press Group, 2014. – 384. – (англ. мовою).

5. Жива історія : фотоальманах / за заг. ред. Лариси Івшиної. - вид. перше. – Київ : «Українська прес-група», 2011. – 284 с.

Хто не любить своєї рідної мови, солодких святих звуків свого дитинства, не заслуговує на ім'я людини