Нові надходження літератури за жовтень 2016 року

2016-10-23

/Files/images/metod_robota/УвагаНоваКнига.jpg

Нові надходження літератури за жовтень 2016 року, які були подаровані бібліотеці читачами під час акції «Подаруй бібліотеці нову книгу українською мовою»

1. Вірко О.В. Фігурки тварин з бісеру / О.В. Вірко. - Донецьк : СКІФ, 2009.

2. Глазовий П. Гуморески. Старі й нові : книжка для дорослих (і кілька жменьок дітям) / Павло Глазовий. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2009.- 336 с.

3. Гусар В. Лисички : вірші для дітей дошк. та мол. шк. віку / Валерій Гусар.- Нововолинськ : «Формат», 2013. – 20 с.

4. Гусар В. Сорока-білобока : вірші для дітей дошк. та мол.шк.віку / Валерій Гусар. – Нововолинськ : «Формат», 2013.- 20 с.

5. Дал Р. Чарлі і шоколадна фабрика : повість / Роальд Дал; пер. з англ. Віктора Морозова. – Київ : «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2016.- 240 с.

6. Дем’янюк О. Волинський пантеон : Схід- 2014 / Олександр Дем’янюк, Геннадій Гулько. Луцьк : Айс Принт, 2015. – 132 с.

7. Жадан С. Цитатник : поезії / Сергій Жадан; післямова Ю. Андруховича. – Харків : «Фоліо», 2006.- 215 с.

8. Корнійчук Н. Небесна сотня. Герої не вмирають… : поезії, присвячені героям Небесної сотні і загиблим на війні Сходу України / Надія Корнійчук. – Луцьк : «Волинська обласна друкарня», 2015.- 198 с.

Поезії присвячені кожному Герою Небесної сотні на основі біографічних даних та ситуаційних колізій героїчних і трагічних подій на Євромайдані 2013-2014 років. Це не депресивні плачі, а реквієм за загиблими, про їх героїзм.

Вірші про Героїв, які загинули під час протесту проти злочинної влади Януковича. А також про ситуацію на Сході в стані війни, АТО.

Видання цієї книги потребувало неабиякої відваги, напруги, терпіння і порозуміння з постмайданівською владою, щоб у такий непростий час свій задум реалізувати!

9. Костенко Л. Берестечко : історичний роман / Ліна Костенко. – Київ : «Либідь», 2010. – 232 с.

10. Матіос М. Жіночий аркан у саду нетерпіння : поезія справжньої Жінки / Марія Матіос. – Львів: «ПІРАМІДА», 2007.- 308 с.

11. Мацьків О. Країна Ніландія : повість-казка / Олена Мацьків; худож. Марина Михайлошина. – Львів : «Свічадо», 2010.- 48 с.

Юрасик-Грубасик і Дівчинка несподівано потрапляють до Ніладії. До цієї непривітної і похмурої країни можна легко доїхати червоним трамвайчиком. Тут завжди ніч, а біля єдиного ліхтаря лютує крижаний вітер. До її таємничих мешканців ніколи не приходить Свято Різдва!

Про таку дивну мандрівку. А також, як прийняти Різдво до свого серця, - розповість ця книжка молодшим школярикам і їхнім старшим братикам-сестричкам.

12. Мах П. Ганнусина стежка : поезії для дітей серед. та ст. шк. віку / Петро Мах. – Луцьк : «Волинська обласна друкарня», 2009.- 60 с.

13. Портер Е. Полліанна : роман / Елеонора Портер; пер. з англ. В. Наливаної. – Київ : «Країна Мрій»,2016. – 304 с.

14. Руделл Д. Цветы и букеты из бумаги / Джеффри Руделл; пер. с англ. Марии Гребенюк, фото Стюарт О’Шилдс, Джеффри Руделл. – Харьков : Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2014.- 132 с.

15. Стецюк М. Рятуймо Землю і себе : навчально-методичний посібник для загальноосвітніх та вищих навчальних закладів / Мирослава Стецюк. – Чернівці : «Факел Марії», 2015. – 248 с.

У навчально-методичному посібнику висвітлюються питання ціннісного ставлення людини до основ буття. В першу чергу до себе, до природи, до соціуму з позицій нашого національного коріння: життя наших предків, їхніх звичаїв, обрядів, побуту, історії та культури на засадах християнської моралі й духовності.

16.Улюблені афоризми для розуму і серця / упоряд. Б. Щавурський. – Тернопіль : «Навчальна книга - Богдан», 2010. – 320 с.

17.Успенський Е. Дядя Федір, пес і кіт; Зима в Простоквашино : повісті-казки : для мол. та серед. шк. віку / Едуард Успенський; пер. з рос. В.Г. Бойко. – Київ : «Школа», 2003.- 160 с.

18. Щербик Ю. Небо Донбасу : поезії / Юрій Щербик. – Луцьк : «Вежа-Друк», 2015. – 72 с.
Ця книжечка – перша збірка віршів автора, об’єднаних темою війни на Донбасі. У мирному житті автор є виконавцем пісень на свої вірші, а будучи військовим і тримаючи в руках зброю, його не полишає думка про те, що слово й пісня – також сильна зброя. Автор переконаний у тому, що ми сьогодні програли війну інформаційну, а тому маємо війну реальну. Саме тому ця війна й затягнулася, бо такі поняття, як «Україна» та «влада», на жаль, не є тотожними. Україна – це насамперед її люди, народ, який переможе не тому, що хтось дасть гроші чи зброю, а тому, що на його боці – Правда! Про це треба говорити, писати, а то й кричати… Щоб ворогу стало соромно.

Творець книги – автор, творець її долі - суспільство