Знайомство з шкільною бібліотекою

2016-11-25

/Files/images/SAM_0986.JPG

2 листопада 2016 року, традиційно, наша бібліотека проводить Знайомство з шкільною бібліотекою. Цього дня до нас завітали учні 2-А класу (кл. керівник Мартинюк В.М.), де діти дізнались, як вибирати, зберігати і ремонтувати книжки, правила користування бібліотекою, познайомилися з Гаррі Поттером і Королевою книги, які провели вікторини, а зі скриньки загублених речей, відгадали кому з казкових героїв вони належать. Діти пригадали, які книжки вони читали ще у дитинстві, ознайомилися з довідковою літературою (енциклопедіями, словниками, довідниками), дитячими журналами, побачили саму велику книгу і саму маленьку. А на закінчення діти отримали читацькі квитки і раніше підібрані книжки.

/Files/images/novini/2016_rk/listopad/znayomstvo/Фото0618.jpg/Files/images/novini/2016_rk/listopad/znayomstvo/Фото0619.jpg
/Files/images/novini/2016_rk/listopad/znayomstvo/Фото0620.jpg/Files/images/novini/2016_rk/listopad/znayomstvo/Фото0621.jpg

Вчасно прочитана книга - величезна удача. Вона здатна змінити життя, як не змінить її кращий друг або наставник

• Мама