До Дня української мови та писемності

2013-11-11

/Files/images/kalendar/Дня укр мовиписемності.jpg

На передодні Дня української мови та писемності, 7 листопада 2013 року, у бібліотеку-філію № 5 КЗ «Луцької міської ЦБС» завітали учні 5-х класів ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22-ліцей на свято.

Захід підготували бібліотекарі філії № 5 спільно з бібліотекарями школи.

З вступним словом виступила завідувачка бібліотеки № 5 Столярова Людмила Андріївна, яка розповіла про значення української мови в житті кожної нації.

Учні 5-х класів прийшли на свято з подарунками, вони принесли щире українське слово, вірші, сценки.

На захід була запрошена волинська поетеса-піснярка Наталія Бугай, яка прочитала свої поезії, розповіла про свої творчі доробки, презентувала збірки, прозвучала пісня «Колискова» на її слова, музику написала Любов Мілевич.

Бібліотекарі філії № 5 залучили учнів до ігор та вікторин «Переговори сусіда», «Закінчи прислів’я», «Склади слово». Переможці були нагороджені призами.

До уваги читачів була представлена книжкова виставка «Наша мова калинова».

/Files/images/kalendar/foto_5bblt1_2.jpg

/Files/images/kalendar/foto_5bblt6.jpgА на закінчення завідувачка шкільної бібліотеки Антонюк Світлана Михайлівна звернулася до учнів з побажаннями розмовляти, любити, шанувати, відстоювати рідне слово, адже наша мова займає 2 місце в світі за красою, багатством і милозвучністю.

Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.

/Files/images/kalendar/foto_5bblt3_4_5.jpg