Змагання "Книжковий боєць"

2017-03-16

/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць00.jpg

15 березня 2017 року в шкільній бібліотеці було проведено змагання між читачами під назвою «Книжковий боєць». Про змагання було оголошено раніше. Якщо ви прочитали цікаву книжку і вона вразила вас, змінила ваш погляд на життя й стала найулюбленішою, то поділіться нею з ближніми. Розкажіть про своє відкриття! Підіть на авантюру і влаштуйте «бій», «бій» справжнього книголюба.

На це запрошення відгукнулося багато читачів. Під час турніру учні розповідали про улюблені книги.

Журі в складі: Кучер Л.В., директора школи-ліцею, Денисюк Н.М., заступника директора з навчально-виховної роботи, Антонюк С.М., зав. бібліотеки, Коломієць Т.В., бібліотекаря школи належно оцінили виступи читачів.

Грамотами шкільної бібліотеки і цінними подарунками були нагороджені:
Адамчук Іванна, учениця 4-А класу за перемогу в номінації «Ініціативний читач»;
Бачинський Назар, учень 5-А класу за перемогу в номінації «Найпереконливіший читач»;
Гонтар Софія, учениця 5-В класу за перемогу в номінації «Найактивніший читач»;
Гонтар Яна, учениця 5-В класу за перемогу в номінації «Завзятий читач»;
Барчук Ольга, учениця 6-Г класу за перемогу в номінації «Невтомний читач»;
Климосюк Андрій, учень 6-Г класу за перемогу в номінації «Вдумливий читач»;
Богомаз Анастасія, учениця 8-Б класу за перемогу в номінації «Найерудованіший читач».

Супроводжувала виступи презентація про авторів і про твори, які були представлені на змаганні.

/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць01.jpg/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць02.jpg
/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць03.jpg/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць04.jpg
/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць05.jpg/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць06.jpg
/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць07.jpg/Files/images/novini/2017_rk/berezen/knijkoviy_bots/Книжковий боєць08.jpg