Оркестр, оплески та квіти: у Луцьку назвали кращих вчителів і учнів

2017-05-19

/Files/images/novini/2017_rk/traven/pdsumkm2017/вч_підсумкм_03.jpg

У Луцьку у рамках міського свята-конкурсу "Учень року. Учитель року - 2017" нагородили кращих педагогів та учнів міста у низці номінацій.

/Files/images/novini/2017_rk/traven/pdsumkm2017/вч_підсумкм_05.jpgЗахід відбувся 19 травня у Палаці культури міста Луцька.

Перед входом до приміщення номінантів та їх близьких неповторної музикою зустрічав оркестр. Опісля, після реєстрації, їх зустрічали усміхнені курсантки та проводжали до актової зали.

/Files/images/novini/2017_rk/traven/pdsumkm2017/вч_підсумкм_02.jpgУ Палаці культури зібралися десятки педагогів, їх вихованців та батьків, які прийшли підтримати своїх дітей та разом із ними порадіти успіхам. Чимало людей прийшли із красивими букетами, а в залі панував піднесений настрій

Для учасників свята виступали юні вихованці Палацу учнівської молоді, а також представники навчальних закладів міста які тішили присутніх своїми неповторними танцями та співом.

/Files/images/novini/2017_rk/traven/pdsumkm2017/вч_підсумкм_03.jpgУ рамках дійства вітали школярів, які захищали честь міста на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, олімпіадах та змаганнях, науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, учасників творчих конкурсів тощо. Відзначили й педагогів, які перемогли в номінаціях «Вчитель року» та міському етапі низки конкурсів.

Вітали присутніх представники міської влади, керівники освітніх відомств та голови профільних комісій. Першими свої нагороди отримали школярі-переможці у категорії «навчальні та творчі досягнення».

/Files/images/novini/2017_rk/traven/pdsumkm2017/вч_підсумкм_04.jpgПереможці навчальних олімпіад, творчих та спортивних конкурсів – своєрідний взірець для плекання еліти. Тож цьогоріч учням, які мають високі досягнення у спорті, мистецтві, та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу запровадили іменні стипендії міської ради у 22-ох номінаціях. Свідоцтва про присвоєння виплат урочисто вручили стипендіатам.

Не забули й про тих, хто запроваджував нові педагогічні ідеї і практики та стимулював учнів до високих досягнень. У рамках заходу нагородили й низку вчителів – переможців у номінації «Вчитель року». Переможницею в номінації «Біологія» стала Діана Василюк, у номінації «Інформатика» Наталія Каліш, у номінації «Початкове навчання» Олена Стримчук, у номінації «Музичне мистецтво» Наталія Бойко. Переможцями міського туру міського туру всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» став Сергій Ковальчук, міського туру конкурсу із предметів духовно –морального спрямування - Наталія Ропченкова.

/Files/images/novini/2017_rk/traven/pdsumkm2017/вч_підсумкм_01.jpgНизка освітян отримали відзнаки за перемогу у міському етапі всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» - переможцями стали Анна Вуйцик, Світлана Анатонюк, Олена Кривіцька та Тамара Ткачук.

Опісля вручили ще чимало дипломів, нагород, призів та подяк. Гості зустрічали кожног номінанта гучними оплесками.

Удосконалюватися – значить мінятися, бути досконалим – означає змінюватися часто