День української мови та писемності

2017-11-20

/Files/images/Шляхами історії нашого народу.jpg

9 листопада 2017 року до Дня української мови та писемності, ось уже багато років, традиційно, працівники бібліотеки проводять свято приурочене нашій рідній мові.

/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_01.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_02.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_03.jpg

Цього року було проведено спільно з учнями 8-Г класу. Розпочала цю літературно-музичну композицію «Збережемо у віках рідну мову» класний керівник Герасимюк Інна Леонідівна, яка наголосила про значущість нашої мови.

/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_04.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_05.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_06.jpg

На святі прозвучали вірші, у виконанні учнів цього класу: Клімова Нікіти, Базюк Ангеліни, Ваденюка Артема, Марчука Дениса, Грицюка Іллі, Бортник Тетяни, Лабнюк Анни, Піддубного Андрія, Мельник Дарини, Блащука Назара, Єднак Анни та пісні у виконанні відомих українських співаків.

/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_07.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_08.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_09.jpg

Ведучими були: Проноза Богдан, Мигляс Ольга, Кирпичов ілля та Оніщук Дарина.

/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_10.jpg/Files/images/novini/2017_rk/listopad/День_Укр_мови_11.jpg

А на закінчення завідувачка шкільної бібліотеки Антонюк Світлана Михайлівна звернулась до учнів з побажанням берегти, розмовляти українською мовою і як скарб передати своїм нащадкам.

Гостями були учні 7-Г кл. ( кл. керівник Потапчук Н.Я.) та адміністрація школи.

Використовувалась презентація по темі та книжкова виставка.