• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Семінар-практикум керівників методичних об’єднань шкільних бібліотекарів «Шкільна бібліотека – центр духовно-морального становлення особистості»

2018-02-26

/Files/images/novini/2018_rk/lyutiy/semnar_vppo/05.jpg

Семінар-практикум керівників методичних об’єднань шкільних бібліотекарів
«Шкільна бібліотека – центр духовно-морального становлення особистості»

Незамінним джерелом знань і невичерпним
джерелом духовного багатства є книжка.
В. О. Сухомлинський

20 січня 2018 року спільно з Волинською обласною бібліотекою для юнацтва відбувся семінар-практикум керівників методичних об’єднань шкільних бібліотекарів на тему: «Шкільна бібліотека — центр духовно-морального становлення особистості».

У роботі семінару-практикуму взяли участь: Єфремова Алла Сизонтівна, директор Волинської обласної бібліотеки для юнацтва; Никодим, ієромонах, намісник Луцького Братського монастиря; Рудь Оксана Володимирівна, старший викладач кафедри менеджменту освіти ВІППО; Никитюк Ірина Вікторівна, завідувач відділу виховної роботи ВІППО; Ількевич Надія Аркадіївна, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу ВОБЮ; Фрадинська Любов Володимирівна, головний бібліотекар відділу культури і мистецтв ВОБЮ, волонтер проекту «Меценати для солдата», співзасновник проекту «Творчість заради життя», наставник молодіжного братства Жидичинського монастиря «Мирт»; Лесюк Валерія, головний редактор журналу «Небесний ліхтарик»; Сасюк Світлана, педагог-тренер, директор психологічного центру для підлітків і їх батьків при ГО «Велес +», та Романюк Наталія Сергіївна, методист відділу виховної роботи.

Перлинами власного досвіду з розглянутої проблеми поділилися: Дацюк Марія Іванівна, завідувач бібліотеки комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського“ Луцької міської ради Волинської області», відмінник освіти України, переможець Всеукраїнського конкурсу у номінаціях «Шкільна бібліотека» і «Шкільний бібліотекар», та Антонюк Світлана Михайлівна, завідувач бібліотеки комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 — ліцей Луцької міської ради Волинської області», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар 2009 року», переможець обласного конкурсу «Шкільний бібліотекар» 2009, 2014 років, лауреат обласного конкурсу «Шкільна бібліотека — 2017».

Співробітниками Волинської обласної бібліотеки для юнацтва розроблено методичні рекомендації на допомогу шкільним бібліотекам, педагогічним колективам щодо організації духовно-морального виховання учнів.

Згідно з планом роботи семінару-практикуму учасники побували на екскурсії у Музеї Волинської ікони.

Присутні висловили вдячність адміністрації та працівникам Волинської обласної бібліотеки для юнацтва за підтримку в організації та проведенні заходу.

(за матеріалами новин сайту ВІППО http://vippo.org.ua/view_news.php?id=2197)

Чим більше в нас самих духу і внутрішнього змісту, тим красивіше наш кут і життя

/Files/images/novini/2018_rk/lyutiy/semnar_vppo/01.jpg/Files/images/novini/2018_rk/lyutiy/semnar_vppo/02.jpg
/Files/images/novini/2018_rk/lyutiy/semnar_vppo/03.jpg/Files/images/novini/2018_rk/lyutiy/semnar_vppo/04.jpg