Віртуальна бібліотека Василя Сухомлинського для дітей

2018-04-04

/Files/images/novini/2018_rk/kvten/rk_suhomlinskogo/Рік_Сухомлинського_02.jpg

Віртуальна бібліотека Василя Сухомлинського для дітей

1.Сухомлинський В. Бути людиною: оповідання, казки / Василь Сухомлинський. – Харків: Белкар-книга, 2016. – 64 с : іл. – (Веселка).

2. Сухомлинський В. Вічна тополя : казки, оповідання, етюди: для мол. шк. віку / Василь Сухомлинський; упоряд. О. Сухомлинська. – Київ : Генеза, 2003. – 272 с. : іл.

3.Сухомлинський В. Вогнегривий коник : казки, притчі, оповідання / Василь Сухомлинський; упоряд. Ольги Сухомлинської. – Київ : «Вікар», 2008. – 200 с.: іл.

4. Сухомлинський В. Казки Школи під Голубим Небом : казки, притчі, оповідання / Василь Сухомлинський; упоряд. О. Сухомлинська. – Київ : «Освіта», 1991. – 191 с.

5. Сухомлинський В. Квітка сонця : притчі, казки, оповідання / Василь Сухомлинський. – Харків : «Школа», 2009. – 240 с.

6. Сухомлинський В. Пшеничний колосок : оповідання та казки / Василь Сухомлинський; упоряд. Г. Сухомлинська. – Київ : «Веселка», 1985. –

7. Сухомлинський В. Чиста криниця : казки, оповідання, етюди : для сімейного читання / Василь Сухомлинський; упоряд. Ольги Сухомлинської. – Київ : «Веселка», 1993. – 287 с.
«Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях… Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.
Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше – людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших, захищати менших і слабших.

Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний