День інформації: «Нові надходження літератури»

2018-12-22

/Files/images/novini/2018_rk/gruden/Фото0845.jpg

21 грудня в шкільній бібліотеці проведено День інформації: «Нові надходження літератури».

Учні і вчителі ознайомились з новинками літератури, яка надійшла у бібліотеку протягом місяця.

Це книги вітчизняних і зарубіжних авторів для дозвілля та програмової літератури: Надії Гуменюк «Дожити до весни», Володимира Лиса «Стара холера», Андрія Кокотюхи "Подвійний капкан", Андрія Бачинського «Детективи з Артеку, або таємниці кам’яних могил», «Детективи з Артеку, або команда скарбошукачів», Тетяни Белімової «Трояндовий джем», Юрія Винничука «Місце для дракона», Галини Пагутяк «Королівство», Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі», Рея Бредбері «4510 за Фаренгейтом», Бруно Ферерро «Казки для душі» та ін.

Новини – це те, що хто-небудь не хотів би бачити опублікованим; все інше – реклама