• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Електронні_ресурси

/Files/images/Virtual_bbltka.jpgЕлектронний каталог

Віртуальна бібліотека

Твори за шкільною програмою з української та світової літератури

Художня література

Журнал "Колосок"


/Files/images/сценарій.jpgФонд електронних підручників


Електронні освітні ресурси

/Files/images/hhttp.jpgМіністерство освіти і науки України http://mon.gov.ua
Український центр оцінювання якості освіти http://www.testportal.gov.ua
ВСІ ВНЗ УКРАЇНИ http://educatalog.pisem.net
Інформаційно-пошуковий каталог навчальних закладів України http://www.uchobe.net.ua
Освітній сайт ОСТРІВ ЗНАНЬ http://ostriv.in.ua
Волинська обласна Мала академія наук України http://vvman.lutsk.ua
Центр науково-технічної творчості учнівської молоді http://cnttum.lutsk.ua/index.html
Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти http://vippo.lutsk.ua
Педагогічна преса http://pedpresa.com
Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації http://www.uon.voladm.gov.ua


Бібліотечні портали та сайти

/Files/images/metod_robota/nternet/Гурта.jpg12 безкоштовних українських та закордонних онлайн-бібліотек

Якщо книга – джерело знань, то бібліотека – шлях до нього. Не претендуючи на вичерпність викладу, пропонуємо вам посилання на відкриті українські та закордонні бібліотеки.

Українські бібліотеки

Відкрита книга – безкоштовна онлайн-бібліотека класичної української літератури. Портал не містить реклами і розміщує лише ті літературні твори, які перейшли у суспільне надбання. Матеріали можна завантажити у форматах pdf, fb2, doc, epub.

Бібліотека оригіналів та перекладів творів світової літератури – окрім художніх творів та белетристики, тут є ще й роботи з філології та філософії.

Поетика – поетична бібліотека українською мовою. Створена восени 1998 року, коли, за словами її засновника Романа Косаренка, у світовій павутині майже неможливо було знайти й десяток українських поезій.

Портал Національної бібліотеки України імені Вернадського – найбільша в Україні база даних наукової літератури. Серед послуг, що пропонуються онлайн-пошук документів та інформаційних ресурсів, доступ до електронних повнотекстових інформаційних ресурсів, розміщених у вільному Інтернет-доступі, отримання довідково-консультаційної інформації.

Закордонні бібліотеки

Найбільшою англомовною базою безкоштовних цифрових книг є Internet Archive. Цей портал може похвалитися понад трьома мільйонами текстів, більше, ніж мільйоном відео і такою ж кількістю аудіозаписів. До складу цього онлайн-ресурсу входить також Проект Гутенберг, що містить понад 36 тисяч безкоштовних електронних книг. Знайти потрібний твір можна, використовуючи пошук за мовою або тематикою книги.

OpenLibrary – бібліотека творів класичної літератури, налічує понад мільйон матеріалів різними мовами.

Електронна бібліотека української літератури Торонтськогго університету (Канада) – особистий проект професора університету Максима Тарнавського. Бібліотека створена для забезпечення вільного і безкоштовного доступу до електронних текстів української літератури всім зацікавленим читачам, особливо студентам поза межами України, де доступ до українськомовних текстів обмежений.

Бібліотека Університету Аделаїди містить роботи з літератури, філософії, релігії, історії та інших тематик, а також твори художньої літератури мовою оригіналу.

Бібліотека Пенсильванського університету налічує більше двох мільйонів безкоштовних електронних книг, тематика – від історії до юриспруденції та медицини. Книги можна завантажити у форматі zip або txt.

Bartleby пропонує доступ до художньої та наукової літератури.

ERIC – інформаційний центр навчальних ресурсів (The Education Resources Information Center, ERIC), фінансується Інститутом педагогічних наук Міністерства освіти США, надає доступ до 1,5 мільйона бібліографічних записів – цитат, статей, журналів та інших матеріалів, пов’язаних із викладанням та навчанням, з яких приблизно чверть доступні у повнотекстовій версії.


http://www.nbuv.gov.ua – Сторінка Національної бібліотеки України ім. В.І.Вернадського.
http://profy.nplu.org/ – Сайт «Бібліотечному фахівцю» висвітлює актуальні питання бібліотечної справи, в розділі «Запитання-відповіді» можна поставити фахові питання, розділ «Консультації» надає роз’яснення з різних аспектів бібліотечної діяльності – кваліфікаційні розряди, краєзнавча робота, облік, бібліотечні норми та інші.
http://www.librportal.org.ua – Бібліотечний інформаційно-освітній портал. Професійно-комунікаційний інтернет-ресурс для бібліотекарів, бібліотекознавців та інших зацікавлених користувачів України і україномовного зарубіжжя. Портал дозволяє: централізовано отримати інформацію про сайти бібліотек України і україномовних бібліотек зарубіжжя і зв'язатися з ними, прочитати україномовні електронні книги в Інтернет-бібліотеках, здійснювати обмін фаховим творчим доробком та досвідом роботи, акумулювати прогресивну бібліотечну думку для створення нової концепції діяльності бібліотек, здійснювати позапрофесійне спілкування працівників бібліотек.
http://www.bibliomist.org – Веб-сайт Програми «Бібліоміст», яка працює над розширенням вільного доступу до інформації громадян України шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерами та доступом до Інтернету, служить джерелом ресурсів та ідей для бібліотекарів та користувачів бібліотек України.
http://www.4uth.gov.ua – Державна бібліотека України для юнацтва. Інформація про бібліотеку, новини, ресурси, віртуальна довідка, форум, архів та ін.
http://bibliote4nyj-gopak.blogspot.com/ – Бібліотечний гопак
http://bibliote4nyj-autoban.blogspot.com/ – Бібліотечний автобан
http://panbibliotekar.blogspot.com/ – Пан Бібліотекар. Блоґ про бібліотечну справу та інформаційні технології. Кращі ідеї для бібліотеки та бібліотекаря.
http://kmalibrary.blogspot.com/ – Могилянська бібліотекарка. Цікавинки зі світу бібліотек та бібліотечних технологій, ресурсів, сервісів, ідей від Тетяни Ярошенко.
http://libinnovate.wordpress.com/ – Творчість та інновації в українських бібліотеках. /Files/images/шк_бблткр_журнал.jpgIнформаційно-просвітницький блог для бібліотекарів.
Шкільний бібліотекар: щомісячний журнал.Це професійне видання для шкільних бібліотекарів, спрямоване на допомогу в підвищенні їх компетентності та мобільності. Журнал висвітлює практичні питання функціонування шкільних бібліотек, теоретичні та методичні аспекти діяльності, залучаючи до аналізу провідних бібліотечних фахівців. Видання пропонує інноваційні ідеї та готові розв’язання проблем сучасної шкільної бібліотеки, слушні пропозиції та практичну апробацію теоретичних розвідок.
http://journal.osnova.com.ua/magazines/44 (повнотекстові матеріали тільки для передплатників журналу)
www.library.edu-ua.net - Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського
http://www.4uth.gov.ua/ – веб-сайт Державної бібліотеки України для юнацтва (Київ)
http://www.chl.kiev.ua/ – веб-сайт Національної бібліотеки України для дітей
http://www.nbuv.gov.ua/ – веб-сайт Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (Київ)
http://www.bukvoid.com.ua/ - веб-сайт „Буквоїд”
http://www.nplu.org/ – веб-сайт Національної парламентської бібліотеки України (Київ)
http://www.ukrbook.net/ – веб-сайт Книжкової палати України імені Івана Федорова (Київ)
http://library.zntu.edu.ua/res-libr-el.html – веб-сайт „Бібліотеки в мережі Internet”
http://lyapota.boom.ru/lib.htm – колекція посилань на кращі електронні бібліотеки
http://book.uraic.ru/ssylki/biblioteki – Інформаційно-довідковий портал „Library.ru”
http://www.loc.gov/ – веб-сайт Бібліотеки Конгресу США
www.bnf.fr/ – Bibliothèque Nationale или BNF) — веб-сайт Національної бібліотеки Франції
www.bl.uk/ – веб-сайт Британської бібліотеки


Увага! Безкоштовна онлайн підготовка до пробного ЗНО

ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE
ТЕСТУВАННЯ
підготовка до ЗНО

Ви обререте тренувальне on-line тестування. Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування. Ви можете обрати тренувальні тестування по розділах (періодах) програми, які тривають по 20 хвилин, або підсумкове тестування, яке триває 60 хвилин. Уважно читайте інструкції до виконання завдань і самі завдання. Помилково набрані відповіді можна виправляти. Стежте за часом. Ваша робота буде перевірена, якщо до завершення часу або відразу після повідомлення про завершення тестування Ви натиснете кнопку "Відправити на перевірку".
Предмети та розділи тестування
Біологія Географія Історія України Математика Українська мова та література Фізика
Хімія Світова література
Іноземні мови: Англійська мова Іспанська мова Німецька мова Французька мова


ЗНО 2013

Проект EDUkIT надає унікальну можливість БЕЗКОШТОВНО пройти підготовку до пробного зовнішнього незалежного оцінювання ОНЛАЙН всім школярам, абітурієнтам і випускникам минулих років!
На сайті http://zno.edu.kh.ua Ви маєте можливість підготуватися до пробного ЗНО.
Випробуйте свої сили у тестах, складених на базі матеріалів ЗНО попередніх років! Проходження тестів на сайті ЗНО безкоштовне!
Бажаємо успіхів!


Збірники завдань ДПА у основній школі (9 клас)

/Files/images/ДПА9клас.jpgЕлектронні версії збірників завдань та форми проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. Державна підсумкова атестація у 9-му класі відбуватиметься письмово за затвердженими посібниками або усно за білетами.
Українська мова. "Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас" (укл. Мацько Л.І., Мацько О.М., Сидоренко О.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Українська література. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас" (авт. Коваленко Л.Т., Михайлова Н.В., Данилейко О.Л. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Українська література (усна форма)
Світова література. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас" (авт. Бондарева О.Є., Сегеда Т.П., Фоміна С.П. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Світова література (усна форма)
Математика (алгебра та геометрія). "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас" (авт. Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Географія. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 9 клас" (авт. Гладковський Р.В., Довгань А.І., Паламарчук Л.Б., Совенко В.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Біологія. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 9 клас" (авт. Костильов О.В., Андерсон О.А., Закревська В.М. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Англійська мова. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас" (авт. Коваленко О.Я., Несвіт А.М., Чепурна О.В., Шулікіна Н.Г. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012)
Історія України. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас" (авт. Власов В.С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Історія України (усна форма)
Всесвітня історія. "Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі всесвітньої історії. 9 клас" (авт. Ладиченко Т.В., Камбалова Я.М. К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012). Білети ДПА 2012. Всесвітня історія (усна форма)


Освітньо-інформаційні ресурси

http://teacher.at.ua/ – веб-сайт „Вчитель вчителю, учням та батькам”
www.balachka.com – веб-сайт „Пиши українською”
http://bibliyna-istoriya.org.ua/ – веб-сайт „Біблійна історія”
http://cikave.org.ua/pro-sajt/ – веб-сайт „Цікаво про цікаве”
http://www.ukr-tur.narod.ru/ – веб-сайт „Світ географії та туризму”
www.akBooks.com.ua – веб-сайт „Академічна книгарня@онлайн”
Lcorp.ulif.org.ua – український лінгвістичний портал «Словники України»
http://www.idea-ukraine.org/ – проект „Відкритий світ інформаційних технологій”


Інтернет-сайти музеїв та картинних галерей України

http://www.prostir.museum/ – веб-сайт „Музейний простір України”
http://namu.kiev.ua/ – веб-сайт Національного художнього музею України
http://www.warmuseum.kiev.ua/ – веб-сайт Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років
http://hutsul.museum/ – веб-сайт Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття
http://museum.odessa.net/fineartsmuseum/ – веб-сай Одеського художнього музею
http://www.archaeology.odessa.ua/ – веб-сайт Одеського державного археологічного музею
http://www.oweamuseum.odessa.ua/ – веб-сайт Одеського музею західного і східного мистецтва
http://muzey.vn.ua/ – веб-сайт Вінницького обласного краєзнавчого музею
http://www.museum.lviv.ua/ – веб-сайт Львівського музею історії релігії
http://lvivgallery.org/ – веб-сайт Львівської національної галереї мистецтв
http://honchar.org.ua/ – веб-сайт Музею I.М. Гончара
http://www.chersonesos.org/ – веб-сайт Національного заповідника „Херсонес Таврійський”
http://www.tmf-museum.kiev.ua/ – веб-сайт Державного музею театрального, музичного і кіномистецтва України


Спеціалізовані Інтернет-сайти дитячої літератури

http://childbooks.blox.ua/html – веб-сайт „Книги для дітей”
http://abetka.ukrlife.org/ – веб-сайт для дітей „Весела абетка”
http://www.abetka-logopedka.org/ – веб-сайт „Світ дитини”
http://www.kazka.in.ua/ – веб-сайт „Українська казка”
http://www.ae-lib.org.ua/_lit_child.htm – веб-сайт „Дитяча література”
http://www.levko.info/ – дитячий сайт „Левко”
http://www.mysl.lviv.ua/ – веб-сайт „Країна міркувань”
http://dytjachi-virshi.org.ua – авторський сайт „Віршики пана Назара”


Дистанційна освіта

Український центр дистанційної освіти - udec.ntu-kpi.kiev.ua
Українська система дистанційного навчання - www.udl.org.ua
Центр дистанційного навчання світового банку - www.uapa-dlc.org.ua
Проблемна лабораторія дистанційного навчання - dl.kpi.kharkov.ua/techn/rle/
Центр дистанційного навчання Української Академії державного управління - www.ado.edu.ua
Дистанційне навчання Академії цивільного захисту України - www.edu-mns.org.ua
Українсько-американський гуманітарний інститут "Вісконсінський Міжнародний Університет в Україні" - www.wiuu.edu.ua
Лабораторія Віртуального Дистанційного навчання Харківського технічного університету радіоелектроники (ХТУРЕ) - vdll.kture.kharkov.ua
Дистанційне навчання у Львівському Національному Університеті "Львівська Політехніка" - www.idn.polynet.lviv.ua
Центр електронної освіти НТУ "КПІ" - www.eec.ntu-kpi.kiev.ua
Інститут заочної та дистанційної освіти Київський національний університет технологій та дизайну - dist.vtv.kiev.ua
Лабораторія дистанційної освіти Сумський державний університет - dl.sumdu.edu.ua
Центр дистанційного навчання Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки і права - www.cdo.com.ua/info/index.php
Лабораторія дистанційного навчання Київського національного торговельно-економічного університету - http://ldn.knteu.kiev.ua
Інститут заочної і дистанційної освіти Придніпровська державної академії будівництва і архітектури - izido.pgasa.dp.ua/do/1_1.html
Сервер дистанційного навчання Київського Інституту Інвестиційного Менеджмента (КІІМ) - srv.kimi.kiev.ua/DISTANT/uindex.html
Міжнародний дослідно-навчальний центр інформаційних технологій та систем - www.dlab.kiev.ua
Центр програмної інженерії - www.ukrsoftpro.com.ua
Центр Дистанційної Освіти ВНТУ - cde.vstu.edu.ua
ЦДО "Интеллект" - intellect.dp.ua
Центр дистанційного навчання МБЕРІФ - elearning.if.ua
Дистанційне навчання. Сайт присвячений розвитку дистанційної освіти в Україні - www.distance-learning.com
Інформація про системи видаленого навчання (Moodle) - moodle.ukma.kiev.ua
Західноукраїнський ресурсний інтернет-портал дистанційної освіти - westukr.itgo.com
Система дистанційного навчання за допомогою Інтернет - www.slc.kiev.ua


Інші освітні ресурси

Інститут засобів навчання АПН України - www.ime.edu-ua.net
Сайт "ХХI: школа, iнформатика" - www.school.kiev.ua
Сайт "Освiтянська мережа України" - www.ednu.kiev.ua
Сайт Українського центру міжнародної освіти - www.study.org.ua
ВНЗ України в Інтернет - educatalog.pisem.net
Освітній портал (ВНЗ України, календар подій освіти, навчання за кордоном) - www.osvita.org.ua
Благодійна програма: "Молоде покоління:у ХХI століття" - www.schools.kiev.ua
База даних пропозицій ВНЗ України щодо міжнародного науково-технічного співробітництва - www.science-projects.kiev.ua
Інформаційно-виробнича система інформаційного та документарного забезпечення організацій та громадян України в галузі освіти (ІВС "ОСВІТА" ) - www.osvita.net
Інформаційно-консультативний центр : багато інформації для студентів, науковців та дослідників, які зацікавлені можливостями навчання чи стажувань за кордоном - www.osvita.org
Віртуальне об'єднання "Вища школа" - http://vzvo.gov.ua/


Хто ця людина - ти хочеш знати? Дізнайся, що любить він читати


Кiлькiсть переглядiв: 1690

Коментарi