Про підсумки II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

2014-05-14

/Files/images/emblema.jpg

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ НАКАЗ

05 травня 2014 року м. Луцьк № 224

Про підсумки II (обласного) етапу
Всеукраїнського конкурсу
«Шкільна бібліотека»

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про затвердження Положення Про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» від 25.01.2012 № 61/58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.02.2012 за № 209/20522, Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 №417 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році», управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації «Про участь у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека» у ' 2013/2014 навчальному році» від 29.07.2013 № 426, «Про затвердження складу організаційного комітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» від 31.12.2013 № 746, з метою залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».
На конкурс представлено 33 роботи.
Відповідно до рішення журі визначено переможців та лауреатів II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека».
У зв'язку з вищезазначеним
НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» і нагородити грамотами управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації:

у номінації «Методист-порадник» - Данилюк Оксану Миколаївну, методиста районного методичного кабінету відділу освіти Ківерцівської районної державної адміністрації;

у номінації «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу» - Дацюк Марію Іванівну, завідувача шкільної бібліотеки КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14» Луцької міської ради»;

у номінації «Бібліотечний веб-ресурс» - Антонюк Світлану Михайлівну, завідувача шкільної бібліотеки КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІП ступенів № 22 - ліцей Луцької міської ради».

2. Визнати лауреатами II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу» та нагородити дипломами управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації (додаток 1).

3. Оголосити подяку управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації за участь у II (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у номінації «Шкільна бібліотека -інформаційний центр навчального закладу» (додаток 2).

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Таранчука Ю.В.

Начальник В. ЗАГРЕБА

Книга — диво ще і тому, що в найнепоказовішій обкладинці, в наймізернішому вигляді вона може акумулювати в собі енергію, перед якою згасають всі адові сили плутонію або стронцію. Книга рухає історію, направляє суспільне життя і народне відчуття, формує людину