День відкритих дверей на передодні Всеукраїнського дня бібліотек

2016-09-30

/Files/images/novini/2016_rk/veresen/Всеукр_дня бібліотек.jpg

«Тут книги мудрість вічна мов свята жива вода» - під такою назвою відбувся День відкритих дверей на передодні Всеукраїнського дня бібліотек.
Шкільна бібліотека тісно працює з бібліотекою-філіалом № 5 м. Луцька.

Бібліотеки з давніх-давен називали скарбницею знань. Найкращий спосіб дізнатися якомога більше про її можливості – це відвідати бібліотеку. У цей день до книгозбірні завітали учні 3-В класу ЛНВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22-ліцей (класовод Політаєва Т.А.) разом з шкільними бібліотекарями.

Працівники даного закладу розповіли історію філії, що обслуговує читачів уже 71 рік, читайлики дізналися про послуги, які надає книгозбірня, ознайомилися з правилами користування.

На «Книжковій галявині» читального залу школяриків чекав «Чарівний кошик» з казковими героями, хитромудрі цікавинки із журнальної сторінки, «Книжковий дощ новинок», «Ігротека». З захопленням діти відповідали на запитання вікторини, переможці були нагороджені призами.

Шкільні бібліотекарі підготували вірші про книги та бібліотеку, які прочитали учні даного класу.

Кожен, хто відвідав бібліотеку цього дня, отримав творчий заряд та гарний настрій, адже бібліотека – це завжди свято!

/Files/images/novini/2016_rk/jovten/жива вода1.jpg/Files/images/novini/2016_rk/jovten/жива вода2.jpg
/Files/images/novini/2016_rk/jovten/жива вода3.jpg/Files/images/novini/2016_rk/jovten/жива вода4.jpg

Мова – це глибина тисячоліть