Рекомендаційний список літератури на тему:«В боротьбі за Україну. ХХІ століття»

2017-10-05

/Files/images/В моїм серці Україна.jpg

Рекомендаційний список літератури на тему:«в боротьбі за Україну. ХХІ століття»

1. Бердинських К. Є люди. Теплі історії з Майдану / Крістіна Бердинських.- Київ : «Брайт Стар Паблішинг», 2014. – 184 с.
Ця книжка – блог-щоденник з Інтернету, який автор розпочала під час Євромайдану. У щоденнику «Є люди» є записи про смерть і поранення, біль і сум, але також про взаємодопомогу, силу й мужність, натхнення і любов.

2. Дем’янюк О. Волинський пантеон : Схід - 2014 / Олександр Дем’янюк, Геннадій Гулько. Луцьк : Айс Принт, 2015. – 132 с.
У науково-популярному виданні зібрано відомості про волинян, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України у 2014 році. Автори намагалися опрацювати й максимально об’єктивно подати зібраний ними матеріал, що стало незначною краплиною в увічненні пам’яті новітніх Героїв Української держави.
Для усіх небайдужих до новітньої історії Волинського краю, читачів, які бажають зберегти світлу пам’ять про загиблих земляків.

3. Корнійчук Н. Небесна сотня. Герої не вмирають… : поезії, присвячені героям Небесної сотні і загиблим на війні Сходу України / Надія Корнійчук. – Луцьк : «Волинська обласна друкарня», 2015.- 198 с.
Поезії присвячені кожному Герою Небесної сотні на основі біографічних даних та ситуаційних колізій героїчних і трагічних подій на Євромайдані 2013-2014 років. Це не депресивні плачі, а реквієм за загиблими, про їх героїзм.Вірші про Героїв, які загинули під час протесту проти злочинної влади Януковича. А також про ситуацію на Сході в стані війни, АТО.Видання цієї книги потребувало неабиякої відваги, напруги, терпіння і порозуміння з постмайданівською владою, щоб у такий непростий час свій задум реалізувати!

4. Мухарський А. Майдан. (Р)Еволюція духу : мистецько-культурологічний проект / автор і куратор проекту Антін Мухарський. – Київ : «Наш формат», 2014. – 312 с.
Книга-калейдоскоп, в якій зібрані відверті й критичні погляди на Українську революцію 2013-2014 рр., емоції без купюр і деталі, що залишились за кадром медіа.Публічні інтелектуали, громадські діячі, філософи, історики, письменники, художники, герої й очевидці революційних днів української історії в щоденниках, есе й ексклюзивних інтерв’ю розповіли про темний і світлий бік Майдану, версії причин і наслідків, «білих плям» і таємничих збігів у подіях листопада-лютого 29014 року.

5. Щербик Ю. Небо Донбасу : поезії / Юрій Щербик. – Луцьк : «Вежа- Друк», 2015. – 72 с.
Ця книжечка – перша збірка віршів автора, об’єднаних темою війни на Донбасі. У мирному житті автор є виконавцем пісень на свої вірші, а будучи військовим і тримаючи в руках зброю, його не полишає думка про те, що слово й пісня – також сильна зброя. Автор переконаний у тому, що ми сьогодні програли війну інформаційну, а тому маємо війну реальну. Саме тому ця війна й затягнулася, бо такі поняття, як «Україна» та «влада», на жаль, не є тотожними. Україна – це насамперед її люди, народ, який переможе не тому, що хтось дасть гроші чи зброю, а тому, що на його боці – Правда! Про це треба говорити, писати, а то й кричати… Щоб ворогу стало соромно.

6. Довжанин Г.Ю. Герої Небесної сотні : [сценарій] / Г.Ю. Довжанин // Позакласний час. – 2016. - № 10. – С. 26-27.

7. Захарченко О. «Рабів до раю не пускають» : літературно-музична композиція, присвячена Революції гідності / Олена Захарченко // Укр.мова і літ. в сучасній школі. – 2016. - № 3. – С. 61-63.

8. Лепкалюк Г.М. Герої Небесної сотні : [виховний захід] / Г.М. Лепканюк // Позакласний час. -2015. - № 1. – С. 38-409.

9. Степанова Т.Б. Герої нашого часу : (виховна година, присвячена пам’яті героїв Небесної сотні, 5-11 кл.) / Т.Б. Степанова // Виховна робота в школі. – 2016. -№ 10. – С.29-31.


Книга — це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного


Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi