Краєзнавча подорож–екскурсія у музей Корсаків

2021-10-21

/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_000.jpg

20 жовтня 2021 року працівником бібліотеки Антонюк С.М. спільно з класним керівником 8-Г кл. Коханюк М.В. в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції і цінності» з учнями даного класу завітали в музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків – місце, пропонується новий формат інтелектуального дозвілля, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.

Цей культурний заклад – унікальний, сучасний, найбільший та найкращий національний музей європейського рівня на теренах України, заснований у 2018 році. А фундаторами та натхненниками створення першого в Україні світового рівня музею сучасного українського мистецтва стала родина Корсаків. В музейному комплексі представлено роботи понад 100 видатних українських митців, загалом 800 арт-обєктів, що представляють такі мистецькі напрямки як живопис, графіка, скульптури, відеоматеріали, інсталяції, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва українських авторів ХХ–ХХІ століть, визнаних найкращими.

Місія МСУМК формулюється так: «Ми будуємо музейну інституцію найвищого рівня, яка змінює минуле, рефлексує теперішнє та творить майбутнє, що сприятиме розвитку духовності нації та пропагуватиме українське мистецтво у світі».

Учні з цікавістю послухали екскурсовода та переглянули картини, експонати виготовлені різними авторами з різноманітних матеріалів. Діти були здивовані, захоплені креативністю і вирішили ще не раз побувати в цьому закладі. Адже отримали приємні емоції, враження, думки.

Мистецтво – пошук прекрасного в буденному

/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_001.jpg/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_002.jpg/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_003.jpg
/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_004.jpg/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_005.jpg/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_006.jpg
/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_007.jpg/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_008.jpg/Files/images/novini/2021_rk/jovten/korsak/Муз_009.jpg