Бібліотечний урок – бесіда «Толерантність – запорука миру і злагоди»

2021-11-18

/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_000.jpg

16 листопада 2021 року, у Міжнародний день толерантності, завідувач шкільної бібліотеки Антонюк Світлана Михайлівна провела у 4-Д кл. (кл. керівник Зозуля Людмила Андріївна) бібліотечний урок-бесіду «Толерантність – запорука миру і злагоди».

Під час уроку діти дізнались про значення слова «толерантність», адже кожна країна світу трактує по своєму, працювали у групах, намалювали образ пані Толерантності та склали її характеристику. Написали позитивні компліменти своїм сусідам по парті, які потрібно зберегти напам’ять, щоб отримати задоволення, перечитуючи їх щоразу, коли засумніваєшся в собі.

Під час спілкування обговорили твір Василя Сухомлинського «Горбатенька», де автор показує велику силу людяності.

А на закінчення прозвучав вірш Надії Красоткіної «У чому людяність?».

Як доповнення, була використана книжкова виставка по темі.

/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_001.jpg/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_002.jpg
/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_003.jpg/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_004.jpg
/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_006.jpg/Files/images/novini/2021_rk/listopad/tolerantnst/Толер_005.jpg

Людина, яка робить інших щасливими, не може бути сама нещасною