Бібліотечний урок «У янгола під крилом» за творчістю Надії Гуменюк

2021-11-19

/Files/images/novini/2021_rk/listopad/urok/Урок000.jpg

Бібліотечний урок «У янгола під крилом» за творчістю Надії Гуменюк

18 листопада 2021 року бібліотекар Бажина Наталія Григорівна провела у 3-Б кл. (кл. керівник Яремчук Тетяна Петрівна) бібліотечний урок «У янгола під крилом». Під час уроку учні читали та обговорювали вірші Надії Гуменюк, вміщені в поетичну збірку відомої української поетеси, письменниці, журналістки. Майстерно написані,пронизані вселюдським прагненням до світла і святості, національним духом і колоритом, вони припали до душі дітям.

Гортаючи сторінки книжки Надії Гуменюк «У янгола під крилом», Бажина Н.Г. разом з учнями 3-Б класу пригадали українські зимові свята та традиції. Діти весело колядували, щедрували, із захопленням слухали розповідь бібліотекаря про святого Миколая, а потім і легенду «Як святий Миколай Луцьк врятував».

Діти отримали масу позитивних емоцій і вражень. Дізнались і про інші поетичні збірки Надії Гуменюк.

Під час уроку використовувалась презентація.

Мистецтво - це не копіювання світу, не відтворення створеного природою, а особливе бачення його

/Files/images/novini/2021_rk/listopad/urok/Урок001.jpg/Files/images/novini/2021_rk/listopad/urok/Урок002.jpg
Відеогалерея з уроку «У янгола під крилом» за творчістю Надії Гуменюк