Історична година «Пам'ять про героїв – у наших серцях»

2024-02-21

/Files/images/kalendar/Лютий_20.jpg

Історична година «Пам'ять про героїв – у наших серцях»

Для учнів 6-А кл. (кл. керівник Саркісова О.В.) і для відвідувачів бібліотеки, 20 лютого 2024 року, в День вшанування Героїв Небесної сотні в шкільній бібліотеці Луцького ліцею № 22 відбулася історична година «Пам'ять про героїв – у наших серцях». Проводила захід завідувачка бібліотеки Антонюк Світлана Михайлівна, яка розповіла про Революцію Гідності, якій в цьому році виповнюється 10 років і про її Героїв, які загинули на Майдані Незалежності у Києві, захищаючи демократію, гідність і свободу в Україні.

20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Цього ж дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небеснею сотнею», а під час прощання з загиблими лунала жалобна пісня «Плине кача…», яка стала українським народним реквієм.

104 Героям Небесної Сотні Президент України посмертно присвоїв звання Героїв України, а троє іноземців – громадян Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб і Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні, Україна заплатила і платить надто високу ціну за свій цивілізований вибір – бути частиною Європи, вільною і незалежною.

/Files/images/novini/2024_rk/lyutiy/st_godina/I_god01.jpg/Files/images/novini/2024_rk/lyutiy/st_godina/I_god02.jpg
/Files/images/novini/2024_rk/lyutiy/st_godina/I_god03.jpg/Files/images/novini/2024_rk/lyutiy/st_godina/I_god04.jpg

Україна – це територія гідності й свободи