Літературно-музичний ранок «Я малюю щастя»

2016-03-04

/Files/images/masov_zahodi/malyuyu_schastya/Я малюю щастя0.jpg

Літературно-музичний ранок
«Я малюю щастя»

2 березня 2016 року в нашій школі був проведенийлітературно-музичний ранок «Я малюю щастя». Це була зустріч з чудовою і неповторною поезією нашої землячки – Любов Мілевич, котра неодноразово була гостею нашої школи і свою поезію-пісню приносила у дарунок.

Це свято відкрила завідувачка бібліотеки Антонюк Світлана Михайлівна, яка зазначила, що ми торкнемось безлічі струн, які має поезія і кожен з нас переконається в тому, що бути поетом непросто, що поезія – це чудовий світ краси. Дізнаємось про те, що є натхненням творчості поетеси. Запрошені були учні 4-Д класу (кл. керівник Мельничук Лариса Анатоліївна), та дирекція школи.

/Files/images/masov_zahodi/malyuyu_schastya/Малюю_Щастя22.JPGЦей захід провели учні 4-А класу, які з захопленням читали поезії поетеси. Супрунович Назар і Бачинський Назар талановито зіграли сценку з казки «Кришталева хатка» . А у виконанні Коршунової Марії і Веремчук Вікторії прозвучала пісня «Рушничок для мами» та пісня «Світла музика добра» , яку виконала вокальна група класу ( Кравчук Софії, Нікішиної Анастасії, Веремчук Вікторії, Коршунової Марії) . Майстерно прочитала вірш «Лучаночка» Бурлакова Віра.

Ведучими ранку були учні 10-В класу Петрук Ольга і Гоцик Олег. Цей захід - спільна робота працівників бібліотеки разом з класним керівником Жалніною Жанною Мефодіївною та вчителем музики Гайдучик Іриною Борисівною. Як відчувають діти щастя ми побачили в їх малюнках, які були представлені на святі. Супроводжувала ранок презентація про життєвий і творчий шлях поетеси.

На закінчення Любов Мілевич відповіла на питання учнів, прочитала свої вірші та показала відео кліп зі своїм виконанням пісні. В кінці заходу поетеса підписала книжки всім охочим. Діти щиро подякували поетесі за її чудові вірші і пісні.

Візьму у руки олівці
І намалюю на картині
Блакитну вись і промінці
В очах маленької дитини